31 sierpnia 2020

Na wyjazd zabierz kawałek domu

Wyjazdy są niezwykle inspirujące. Wiele osób dopiero podczas wycieczek czuje, że żyje. Odpoczynek, relaks i nowe otoczenie sprawiają, że ładujemy baterie i jeszcze chętniej podejmujemy nowe wyzwana. Zdarza się jednak, że podczas podróży zatęsknimy na chwilę za domem. Wśród wielu nowych doznań, przeżyć, przygód, smaków i zapachów, czujemy, że na chwilę chcielibyśmy powrócić do tego co znamy.  Skutecznym sposobem na odtworzenie klimatu miejsca, w którym czujemy się świetnie, jest powrót do zapachu. Podpowiadamy, jak stworzyć wyjątkową aurę w każdym miejscu.

Zapachy, które Cię otaczają

Zapach jest jednym z elementów, które najczęściej zapamiętujemy. Z pewnością pamiętasz, jak pachną dania czy ciasta rodzinnego domu. Jeżeli lubisz otaczać się wyjątkowymi zapachami, to dlaczego nie zabrać ich ze sobą? Wrzuć do walizki świecę sojową. Z jej pomocą w hotelowym pokoju poczujesz się pewniej. Wybierając się na romantyczny wyjazd we dwoje, również przyda Ci się ciepły blask świecy. Niezależnie od tego czy to wakacyjny pobyt nad polskim morzem, czy zimowy wyjazd na narty – naturalna świeca z wosku sojowego z pewnością roztoczy w pomieszczeniu wyjątkowy aromat i pobudzi zmysły. Na wyjazd we dwoje postaw na którąś ze świec z kolekcji Amber Love. Znajdziesz w niej wyjątkowe nuty zapachowe, zamknięte w minimalistycznych opakowaniach. Świece sojowe warto zapakować również w podróż służbową. Po trudnym dniu pełnym szkoleń zasłużyłaś na relaks. Nawet w hotelowym pokoju odprężenie jest możliwe. Urządź sobie szybkie spa, biorąc kąpiel w wannie w towarzystwie ulubionego zapachu. Wegańska świeca Better Mood sprawdzi się idealnie. Z pewnością poczujesz odprężenie, a sen będzie jeszcze przyjemniejszy.

Nie rezygnuj z rytuałów

Wiele osób ma swoje utarte zwyczaje i rytuały. Nie musisz z nich rezygnować w trakcie wyjazdów wakacyjnych czy służbowych podróży. Kochasz jogę lub medytację? Wskocz w wygodny strój, rozłóż matę, zapal świecę i pozwól się otulić błogim spokojem. Chcesz się rozbudzić? Wybierz świecę, która roztoczy cytrusową woń i zachęci Cię do działania na najwyższych obrotach. Japanese Citrus lub Morning Scent z kolekcji Escape to Nature świetnie działa na zmysły i motywuje do działania. Twoim porannym lub wieczornym zwyczajem jest herbata i dobra książka lub serial? Przygotuj ulubiony napój i włącz kolejny odcinek produkcji. W chłodniejsze wieczory z pewnością sprawdzi się miękki koc i wygodny strój.

Teraz już wiesz, dlaczego warto zabierać ze sobą świece w każdą podróż. Wybrany zapach z pewnością już zawsze będzie kojarzył się z miejscem, w które go zabrałaś. Kiedy ponownie zapalisz ulubioną świecę w domu, poczujesz klimat wyjazdu i nabierzesz ochotę na kolejne. Zamknięte w szklanych opakowaniach, wegańskie i bezpieczne świece sojowe idealnie wypełnią wolne miejsce w twoim bagażu, a mnogość zapachów sprawi, że dopasujesz go do sytuacji. Zbierz całą kolekcję!