O nas

We make soy wax candles by hands.

Senses Candle to niezależne studio projektowania i tworzenia świec. Wszystkie nasze świece robione są ręcznie z ekologicznego wosku sojowego, najwyższej jakości olejków eterycznych oraz esencji zapachowych przez nasz zespół w pracowni w Warszawie. Nasze świece są biodegradowalne, przyjazne dla środowiska. 

Niepowtarzalne, delikatne aromaty naszych świec inspirowane są nturą oraz podróżami.  Otrzymujemy je z autorskich kompozycji zapachowych oraz naturalnych olejków eterycznych, które poza doznaniami zapachowymi zapewniają szereg właściwości aromaterapeutycznych. 

Przywiązujemy dużą wagę do estetyki opakowań naszych świec. Chcemy, aby  prezentowały się one niezwykle w otaczającej je przestrzeni i zachęcały do ponownego wykorzystania minimalistycznych opakowań. 

Jesteśmy firmą dbającą o otaczające nas  środowisko naturalne. Wosk sojowy stosowany do produkcji naszych świec jest ekologiczny. Nasze świece nie wytwarzają szkodliwych toksyn podczas spalania. Projektując opakowania naszych świec staramy się wykorzystywać głównie materiały nadające się do recyklingu i jak najmniej plastiku.

Każda nasza świeca powstaje z pasji połączonej z najwyższą dbałością o każdy szczegół jej wykonania