Świeczki sojowe, a relaks
15 stycznia 2020

Świeczki sojowe, a relaks

Chyba każdy z nas uwielbia ten moment, gdy po długim dniu w pracy możemy swobodnie wypocząć w zaciszu swojego mieszkania. Jednak, aby nasz odpoczynek był naprawdę relaksujący, warto zadbać o odpowiedni nastrój. Właśnie dlatego, poniżej dowiesz się jak za pomocą naszych świeczek sojowych umilić te wyjątkowe chwile.

Długa kąpiel

Po całym dniu spędzonym przed komputerem, nasze ciało zasługuje na odrobinę wypoczynku. Właśnie dlatego, warto zdecydować się na relaksującą kąpiel. Aby ten czas był naprawdę wyjątkowy, do wody możesz dodać naturalną sól do kąpieli, która sprawi, że nasze mięśnie szybko i skutecznie się rozluźnią, a skóra zostanie odżywiona. Poza tym spraw, by był to moment wyłącznie dla Ciebie – zapal ulubioną świeczkę sojową oraz puść spokojną muzykę i sięgnij po ulubioną książkę. Dzięki tym paru prostym trickom z pewnością poczujesz ogarniający Cię spokój.

Wieczór filmowy

Jeśli po długim tygodniu pragniesz nieco się wyluzować, jednym z naszych ulubionych sposobów jest wieczór filmowy. Jednak, aby spełniał wszystkie nasze oczekiwania, zadbaj o szczegóły. Poza doborem odpowiedniego filmu, postaw na nastrój. Przede wszystkim zadbaj o przekąski – w końcu czymże byłby wieczór filmowy bez popcornu, czy lampki czerwonego wina? Dodatkowo polecamy skorzystać z naszych świeczek, w szczególności z serii Escape to Nature, która dzięki delikatnym, kwiatowym zapachom stanie się miłym dopełnieniem przestrzeni.

Dla zabieganych

Wiemy, że czasami mimo najlepszych chęci wygospodarowanie wolnego wieczoru po prostu nie jest możliwe. Jednak nawet, gdy piątkowy wieczór musisz spędzić przed komputerem, nie oznacza to, że nie możesz go sobie umilić. Przede wszystkim zadbaj o to, by miejsce Twojej pracy było jak najprzyjemniejsze. W tym celu przed codziennym rytuałem zasiadania przed komputerem polecamy… nieco oczyścić przestrzeń. Oczywiście nikt nie wymaga od Ciebie czyszczenia godnego wiosennych porządków, jednak sprzątnięcie wszystkich zbędnych papierów, może okazać się naprawdę pomocne. Dzięki temu unikniesz wrażenia ciągłego rozproszenia, wynikającego z otaczającego Cię bałaganu. Poza tym zaparz aromatyczną herbatę w ulubionej filiżance. Aby cała przestrzeń nabrała rozluźniającego charakteru, włącz muzykę oraz odpal ulubioną świecę sojową. W tym przypadku szczególnie dobrze sprawdzą się produkty z serii Amber Gold, które dzięki rześkim, cytrusowym zapachom utrzymają Twój mózg na najwyższych obrotach.

Dlaczego warto postawić na świeczki sojowe?

Choć nasze świece świetnie sprawdzą się w roli nastrojowego dopełnienia przestrzeni, warto również pamiętać o względach ekologicznych oraz zdrowotnych, które wiążą się z ich zakupem. Przede wszystkim są to produkty w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia, ponieważ podczas palenia nie wytwarzają żadnych szkodliwych substancji. Poza tym są to produkty w pełni ekologiczne, nietestowane na zwierzętach oraz nieuczulające, dzięki czemu z pewnością sprawdzą się w każdym domu. Warto również pamiętać, że nasza firma stawia przede wszystkim na wspieranie lokalnej społeczności – wszystkie nasze świeczki są wytwarzane w Polsce, dzięki czemu jest to produkt lokalny, wspierający rodzimą gospodarkę.

Jak widać, stosowanie naszych świeczek sojowych to nie tylko świetny sposób na wieczorny, weekendowy relaks, ale także świadomy wybór konsumencki.